Od pondělí 3. 10. 2022 bude opět otevřena školní knihovna.
Půjčovat knihy si mohou děti vždy v pondělí mezi 13–14 hod.
Pokud by však někdo zatoužil po knize v jiný den, může si mě vyhledat ve
škole a knihu mu zapůjčím i v jiný termín. Věřím, že v letošním
roce bude ještě více čtenářů využívat naši knihovnu. Chystáme
i nějaké novinky a překvapení. O všem budete pravidelně informováni a
vše se dozvíte na našich stránkách. Děti bubou mít vše i na nástěnce
knihovny ve škole. S pozdravem Dana Šmídová